You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Yükleniyor...

HİZMETLERİMİZ

Nİçİn bİzİm hİzmetlerİmİzİ kullanmalısınız?

İşinizdeki rekabet gücünüzü artırmak istiyoruz. Temel avantajlar aşağıda yer almaktadır:

Daha fazla para kazanmak

Firmamızın esas hedefi maliyetlerinizi düşürerek karlılığınızı artırmaktır.

Sİze zaman kazandırmak

Kaynak sorunlarını çözmek fazlaca zaman alıcıdır. Düşük maliyetli üretim yapan ülkelere seyahat etmek maliyeti artırır ve zaman kaybettirir. Lakin bizim temel işimiz kaynak bulmak ve size maliyeti düşürmek olması sebebi ile o bölgelerdeki elamanlarımız sizin maliyetlerinizi düşürmenizi sağlayabilirler. Böylelikle yerinizde oturarak düşük maliyetlere sahip olur işinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

Personel Malİyetlerinizi azaltmak

Çalışanlarımız sizin talepleriniz doğrultusunda küresel kaynaklarınızı geliştirirler. Buda sizin çalışanlarınızın diğer işlere odaklanmasını sağlayıp, personel maliyetlerinizi düşürür.

Malİyet yapınızı avantajlı hale getİrmek

Proje - Ürün bazında geliştirdiğimiz kaynaklar sayesinde, sabit maliyetleriniz azalır…Bu sayede daha az stok, personel, makine teçhizat-ekipman tutmanız ve LCC kaynaklarına çabuk ulaşmanız, rekabet gücünüzü artırır. Gelen taleplere daha çabuk ve rahat cevap vermenizi sağlar.

Pazarda daha fazla hız kazandırır

İmalatın pek çok çeşidinde; düşük maliyetli ülkelerdeki sayısız kaynaklara ulaşabilir, doğru bağlantılar sağlayabilirsiniz. Bu da size zaman kazandırır.